Podstawą wizerunku przedsiębiorstwa jest planowa i konsekwentnie kontynuowana aktywność informacyjna.

Firma TBB świadczy unikalną usługę polegającą na opracowaniu dokumentu konsultacyjnego „Polityka informacyjna firmy”, który definiuje komplet działań zadań prowadzących do wykreowania jednolitej polityki w tej dziedzinie i doskonali system przepływu informacji wewnętrznej, oraz tej generowanej na zewnątrz.

Dokument taki, dostosowany do profilu i charakteru firmy, przygotowujemy odrębnie dla każdego kontrahenta. Po wdrożeniu, przynosi on firmie wymierne korzyści – nie tylko bowiem stanowi podstawę do kreowania jej wizerunku w mediach, wśród partnerów i kontrahentów, lecz także pomaga kierować i zarządzać firmą.

Z naszych opracowań skorzystało już wiele polskich i kilka zagranicznych przedsiębiorstw, spółek (również giełdowych) oraz innych podmiotów gospodarczych.

Opracowanie dokumentu poprzedza audyt medialno-informacyjny, podczas którego badane są m.in.: aktualny status firmy na rynku medialnym, sposoby i formy medialnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, struktury służące komunikacji medialnej, formy i narzędzia autorskie firmy służące kreacji własnego wizerunku (w tym witryna internetowa), elementy wizualizacji firmy i formy stałej reklamy.

Czas potrzebny na opracowanie dokumentu: – około 5 tygodni.